Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background
Slide1 background

Lazer Vizyon , Fason Lazer Kaynak, Mobil Lazer Kaynak,  Argon kaynak ve Markalama hizmetleri

İstanbul Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi Sırça Caddesi 1/4 No:2 Tuzla/İstanbul

 

 

 

 

 

 

Lazer markalama, en basit ifadeyle ürün üzerine yoğun bir ışın uygulanarak kalıcı bir kod oluşturmak için kullanılan markalama yöntemidir. Fiber, Karbon, Uv gibi çeşitli uygulamaları kapsar. 

Lazer markalama uygulaması, yüksek hızlı hatlarda otomasyona uygun hareket edebilir ve çelik, titanyum, alüminyum, bakır, seramik, plastik, cam, ahşap ve karton dahil olmak üzere çeşitli malzemelerin üzerine izlenilebilirlik sağlayan markalamaları yapabilir.  Bu ürünler üzerine seri numaraları, son kullanma tarihleri, parça numaraları, barkodlar, benzersiz kimlik kodları, değişken veriler, 2D Datamatrix kodları gibi çok çeşitli kodlar yazdırılabilir. 
Mobil lazer markalama makinesi taşınabilir ve taşımdığı yerde pratik bir şekilde kurulup mükemmel şekilde çalışabilecek şekilde tasarlanmış,hassas lazer markalama yapabilen bir makinedir. Biz LAZER VİZYON Ailesi olarak sizleri nakliye maliyeti ve ürünü taşıma esnasında oluşabilecek olan tüm risklerinizi ortadan kaldırarak mobil lazer markalama makinemiz ile biz sizin çalışma alanınıza ,ürünün bulunduğu yere gelip lazer markalama işlemini yerinde gerçekleştiriyoruz.
©2021 - LAZER VİZYON . Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi